درباره up4u

up4u یک سرویس آپلود تصویر و فایل بر روی سرورهای قدرتمند 7mizban می باشد. در اینجا شما می توانید هر آنچه در گوشی و کامپیوتر و لپتاپ خود دارید آپلود و لینک آن را در اختیار دیگران قرار دهید.

سوالات متداول
۱. وظیفه این سایت چیست و چه کاری انجام میدهد؟
برای اینکه بتوانید تصاویری را که توسط دوربین خود ثبت میکنید و یا فایل هایی که در رایانه شخصی دارید، در محیط مجازی اینترنت به اشتراک گذارید و یا در وبلاگ و وبسایت خود به نمایش در آورید باید آنها را در سایتی مثل up4u بارگذاری کنید و سپس لینک مربوط به فایلتان را در هرجایی که میخواهید منتشر کنید.

۲. عضویت در سایت چه فایده ای دارد؟
اعضای سایت از حجم بالاتر آپلود و تعداد پسوند های مجاز بیشتری برخوردار خواهند شد. همچنین با عضویت در سایت دارای یک گالری شخصی با امکانات مناسب خواهید شد؛ مهم ترین مزایای عضویت این است که اولا لینک فایل هایی که آپلود میکنید برای همیشه در اختیارتان خواهد ماند در حالی که آدرس لینک فایلی که توسط کاربران مهمان آپلود میگردند فقط یک بار به آنها نمایش داده میشود. مزیت دوم این است که شما می توانید فایل یا عکسی که آپلود کرده اید را از سایت حذف کنید و یا مجبور نیستید یک فایل را چندبار پیاپی آپلود نمایید.

۳. آیا برای آپلود محدودیت تعداد تصویر و یا ماندگاری فایل وجود دارد؟
خیر! تصاویر و فایل هایی که آپلود می شوند به صورت نامحدود خواهند ماند و محدودیتی در تعداد فایل و تصویر جهت آپلود وجود ندارد.

۴. آیا واقعا ماندگاری فایل ها به صورت دائمی می باشد؟
بله! در صورتی که در هنگام آپلود، گزینه ماندگاری را بر روی دائمی بگذارید، تمامی فایل های شما در سرور up4u به صورت دائمی ذخیره میشوند. ولی برای نگهداری فایل های غیر عکس که کاملا بدون استفاده هستند و بیش از 6 ماه از تاریخ آخرین دانلودشان میگذرد و توسط افراد غیر عضو سایت آپلود شده اند، تضمینی وجود ندارد.

۵. چه پسوند و فرمت هایی برای آپلود مجاز می باشد؟
jpeg, jpg, gif, png, bmp, ico, psd, tif, apk, bz2, tar, deb, dwg, swf, flv, wmv, wma, wav, amr, ts, mpeg, mov, mpg, divx, vob, dat, mkv, avi, mp4, m4v, 3gp, 3g2, mp3, m4a, ogv, rar, zip, gz, sub, idx, xml, css, torrent, ttf, mid, midi, rtf, jar, jad, xap, ogg, srt, sis, sisx, ppt, pptx, xls, xlsx, doc, docx, doc, txt, odt, pdf, pps, ppsx, asf, rm, iso, fla, 7z, msi, cab, sea, bin, dll, sql, w3x, log, tga, webm, flac


ویژگی‌های up4u :

  • فضای آپلود رایگان
  • نگهداری نامحدود فایل
  • امکان افزایش فضای آپلود متناسب با نیاز شما
  • امکان آپلود همزمان
  • کوتاه کننده لینک دانلود
  • استفاده در وبلاگ و فارم
  • گزارش دانلود ها

درباره up4u

up4u محلی برای اشتراک گذاری انواع فایلها بین دیگران می باشد. در این بستر شما می توانید به رایگان فایلهای مختلف را آپلود کرده و در اختیار دیگران قرار دهید. همچنین این فضا برای وب‌مسترها مکان خوبی برای به اشتراک گذاری تصویر و قراردادن لینک تصویر در وب سایت خودشون است.

عضویت رایگان